O NAS

Firma Hol Misiniec powstała na początku lat ’80. Jej założyciel, Zdzisław Misiniec, od samego początku stawiał na kompleksowe zaspokojenie potrzeb klienta. W efekcie, po kilkudziesięciu latach staliśmy się największą firmą w branży na Podhalu i jedną z większych w Polsce. Obecnie oprócz pomocy drogowej, świadczymy także usługi w zakresie transportu maszyn wielkogabarytowych (m.in. maszyny budowlane czy ratraki), usług dźwigowych (posiadamy własnego HDSa na terenowym podwoziu, który jest w stanie dojechać nawet w ciężko dostępne tereny na Podhalu).

Naszym największym atutem, umożliwiającym sprawną pomoc klientom na drogach nie tylko powiatu tatrzańskiego, ale także i całej Europy jest nowoczesna flota, w przeważającej części składająca się z wytrzymałych i bezawaryjnych samochodów Mercedesa.

 / KLIENCI O NAS

Li-mar
Li-mar
2023-02-11
Akumulator mi padł w Zakopanym pan przyjechał w 5 min, skasował mnie 200zl za rozruch akumulatora .i gadl mi o inflacji właśnie takie firmy same nakręcają inflację Nie polecam .lepiej skorzystać z usług taxi
Tomek Zięba
Tomek Zięba
2023-02-07
Polecam pełen profesjonalizm i nowoczesny sprzęt
Paweł Godlewski
Paweł Godlewski
2023-01-28
Bardzo profesjonalna pomoc, po zgłoszeniu awarii w ciągu godziny auto zostało przetransportowane na parking strzeżony gdzie czekał do końca naszego pobytu w Zakopanym. Transport na lawecie do miejsca zamieszkania przebiegał profesjonalnie, sprawnie i w miłej atmosferze. Pozdrawiamy całą załogę firmy a szczegulnie Pana Zdzisława.
Martin Bruncko
Martin Bruncko
2023-01-11
extremely expensive for pulling with a winch no more than 2 meters. I had to pay 260 EUR. I RECOMMEND USING ANOTHER SOS SERVICE. he is a thief!
MagdLena Juztyna
MagdLena Juztyna
2022-12-03
Nie polecam
Łuki Madi
Łuki Madi
2022-11-04
Najlepsza firma! Polecam każda usługę! Niesamowici ludzie do zadań specjalnych!
Magdalena R
Magdalena R
2022-10-31
Mimo późnej pory zostaliśmy sprawnie i szybko odholowani do świetnego wulkanizatora. Polecam ;)
Scroll to Top